Київська православна богословська академія

Підсумкове засідання вченої ради та трудового колективу КПБА у першому семестрі 2020 / 2021 навчального року

24 грудня 2020 року відбулося звітне засідання вченої ради та конференції науково-педагогічних працівників Київської православної богословської академії.

Засідання очолив ректор КПБА професор протоієрей Олександр Трофимлюк. У робочій зустрічі також взяв участь почесний ректор Київської православної богословської академії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Отець ректор ознайомив присутніх зі змінами в структурі КПБА та пов’язані з нею зміни у складі вченої ради, акредитацією освітніх програм, питаннями внутрішнього життя закладу вищої духовної освіти тощо.

Вченою радою було заслухано звіти проректорів, декана, керівників структурних підрозділів, затверджено проектні документи, теми кандидатських дисертацій і Правила прийому до КПБА у 2021 році, розглянуто низку клопотань про визнання результатів підвищення кваліфікації та ухвалено рішення про присвоєння почесного звання.

Після звіту про діяльність в академії спеціалізованої вченої ради К 26.892.01 голова цієї ради протоієрей Олександр Трофимлюк вручив диплом кандидата філософських наук зі спеціальності богослів’я Єфимові Васильовичу Фурсенкові, успішний захист дисертації якого відбувся 8 жовтня 2020 року.

Блаженніший Митрополит Епіфаній поспілкувався з науково-педагогічним колективом про діяльність академії в умовах пандемії коронавірусного захворювання та наголосив на розвитку богословської науки та викладанні у школах предметів духовно-морального спрямування.

«Викладачі покликані постійно вдосконалюватися та впроваджувати новітні підходи для викладання богословських дисциплін у наших навчальних закладах та дбати про якісний зміст предметів духовно-морального спрямування у школах. Моральні цінності – це одвічні категорії, які мають бути прищеплені молодому поколінню і це аж ніяк не суперечить нормі про відділення Церкви від держави», – зокрема сказав Предстоятель помісної Української Православної Церкви.

Закриваючи засідання вченої ради, ректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк привітав професорів, викладачів і всіх працівників академії з прийдешніми Різдвяно-новорічними святами.Фото: диякон Андрій Сидор

 

 

 

 

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України