Київська православна богословська академія

Презентація підручника “ВІЛ: віра, толерантність, надія”

Чи часто вам доводиться тримати в руках книги, які описують складну теорію, але дуже простою мовою? Впевнені, що на думку вам спаде досить невелика кількість прикладів. Але хочемо вам повідомити, що такі книги існують і до їх переліку додалася іще одна книга – підручник “ВІЛ: віра, толерантність, надія”.

Підручник, який створений для зрощування суспільства, що не сахатиметься від ВІЛ-інфікованих, а знатиме як їм допомогти та як підтримати в часи зневіри, смутку і тотального страху.

Підручник, який повинен бути в кожному навчальному закладі для того, щоб нарешті позбутися нав’язаних штампів, розвіяти всі міфи та остороги, що стосуються дискримінованих та стигматизованих суспільством осіб через їхню хворобу.

Підручник, який правдивими особистими історіями, цікавими фактами та практичними завданнями змушує по іншому подивитися на проблематику ВІЛ.

Презентація, організована Eleos-Ukraine та «100% життя» – Мережа ЛЖВ, відбулася в Київській православній богословській академії за участі ректора академії, голови Управління духовної освіти і богословської науки Православної Церкви України професора протоієрея Олександра Трофимлюка, проректора з наукової роботи протоієрея Віталія Клоса, голови Синодального управління медичного капеланства Православної Церкви України протоієрея Сергія Дмитрієва, керівника Відділу соціальних питань Української Греко-Католицької Церкви протоієрея Андрія Нагірняка та багатьох інших. Щира подяка всім тим, хто доєднався до створення підручника, адже над ним працювала велика кількість спеціалістів як із релігійних організацій, так і з організацій спільнот уразливих до ВІЛ за участі медичних фахівців і психологів.

Джерело: Eleos

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України