Київська православна богословська академія

Початок нового навчального року в КПБА

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 1 вересня 2020 року очолив молебень з нагоди початку нового навчального року в Київській православній богословській академії.

 

Разом із Предстоятелем помісної Української Православної Церкви в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова молилися ректор професор протоієрей Олександр Трофимлюк та викладачі й студенти академії.

Наприкінці богослужіння Його Блаженство звернувся до студентів із настановчим словом. «Невидима боротьба із загрозою, яка діє у всьому світі, триває. Тому сьогодні ми не в повноті, але все одно зібралися в академічному храмі, щоб разом попросити у Бога благословення на новий навчальний рік. Час перебування у стінах академії є особливим, коли ви здобуваєте знання і духовно вдосконалюєтеся. Це фундамент, на якому ви будуватимете свій досвід. Тож перебуваючи в духовній школі майте найперше за мудрого учителя, доброго порадника і друга – Господа нашого Ісуса Христа, до якого ми сьогодні підносимо свої молитви, щоб Його благодать укріплювала ваші духовні і фізичні сили», – зокрема сказав Блаженнійший владика.

На завершення відправи Митрополит Епіфаній окропив присутніх освяченою водою.

Пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України