Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/kda01/kpba.edu.ua/www/images/stories/images/stories/2020/2/Dogovir

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/images/stories/2020/2/Dogovir

Укладено договір про співпрацю з КНУ імені Тараса Шевченка

5 лютого 2020 року ректор Київської православної богословської академії професор протоієрей Олександр Трофимлюк та ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський підписали договір про співпрацю в сфері підготовки кадрів, у здійсненні спільних наукових, навчальних і дослідницьких проектів.

Договір передбачає проведення наукових конференцій, семінарів, круглих столів, навчальних та соціокультурних заходів, розробку та реалізацію спільних освітніх та наукових проектів, співпрацю у сфері підготовки фахівців тощо.

У церемонії підписання взяли участь проректори з наукової та виховної роботи Київської православної богословської академії протоієрей Віталій Клос та протоієрей Петро Бойко, декан філософського факультету КНУ академік Анатолій Конверський і заступник декана з навчальної роботи філософського факультету КНУ професор Лариса Комаха.

{gallery}images/stories/2020/2/Dogovir{/gallery}

Джерело