Київська православна богословська академія

Підсумкове засідання вченої ради КПБА у І семестрі 2019/2020 н. р.

 

27 грудня 2019 року відбулося звітне засідання вченої ради Київської православної богословської академії, а також збори науково-педагогічних працівників. Засідання очолив ректор КПБА, голова вченої ради, професор протоієрей Олександр Трофимлюк. У робочій зустрічі також взяв участь Почесний Ректор Київської православної богословської академії Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Його Блаженство поспілкувався з професорсько-викладацьким складом провідного духовного закладу вищої освіти Православної Церкви України та привітав ректора протоієрея Олександра Трофимлюка й увесь колектив академії з прийдешнім Різдвом Христовим.

Звертаючись до присутніх Предстоятель помісної Української Православної Церкви також зазначив: «Рік, що минає був вельми відповідальним, але ми бачимо, що Київська православна богословська академія продовжує розвиватися та дає добрий приклад іншим нашим навчальним закладам. Необхідно і надалі так само наполегливо працювати для розвитку духовної освіти та становлення нашої Церкви. Ми маємо належним чином підготувати пастирів і для Сходу України. Адже коли настане деокупація, а вона з Божою допомогою неодмінно настане, люди на цих територіях потребуватимуть особливого духовного піклування».
Зборами науково-педагогічних працівників КПБА було обрано новий склад вченої ради, обговорено зміни в українському законодавстві щодо вищої освіти, процедур ліцензування та акредитації, розглянуто питання внутрішнього життя закладу вищої духовної освіти.

Вченою радою було заслухано звіти, проректорів, керівників структурних підрозділів, затверджено проектні документи, теми кандидатських дисертацій і Правила прийому до КПБА у 2020 році.

Закриваючи засідання вченої ради ректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк привітав професорсько-викладацький склад і всіх працівників академії з прийдешніми Різдвяно-новорічними святами.

За матеріалами Прес-служби Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України