Київська православна богословська академія

Завершення чотирьохденного семінару«Вступ до медичного капеланства».

У залі засідань вченої ради завершився чотирьохденний семінар «Вступ до медичного капеланства».

12 грудня 2019 року із лекцією про загальні організаційні засади здійснення душпастирської опіки у системі охорони здоров’я; організацію душпастирської діяльності капеланів у закладі охорони здоров’я; основні права, обов’язки та вимоги до капеланів у сфері охорони здоров’я; міжконфесійні та етичні аспекти душпастирської діяльності капеланів у системі охорони здоров’я виступив завідувач кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, голова Громадської ради при МОЗ України з питань співпраці з ВРЦІРО - Сергій Убогов.

Провідними куратороми та організаторами виступали протягом всіх днів - проректор з наукової роботи Київської православної богословської академії, професор кафедри церковно-історичних і практичних дисциплін, доктор наук із богослів'я, професор – прот. Віталій Клос та керівник Управління соціального служіння ПЦУ, капелан Сергій Дмитрієв.

Слід зазначити, що захід відбувся за фінансової підтримки «Міжнародний фонд відродження», сприянням організації Eleos Ukraine та Київської православної богословської академії.

Прес-служба КПБА
Фото: Олександр Була

 

 

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України