Київська православна богословська академія

Розпочато семінар "Вступ до лікарняного капеланства"

9 грудня у залі засідань вченої ради Київської православної богословської академії почав свою роботу 4-ох денний семінар "Вступ до лікарняного капеланства".

В заході взяли участь від вищого духовного закладу проректор з наукової роботи прот. Віталій Клос та доцент кафедри богослів'я, викладач прот. Павло Мельник.

З привітальним словом виступив проректор з наукової роботи прот. Віталій Клос та керівник управління соціального служіння ПЦУ капелан Сергій Дмитрієв.

Керівник заходу, завідувач кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, голова Громадської ради при МОЗ України з питань співпраці з ВРЦІРО, Сергій Убогов розповів про Біблійні та історичні аспекти становлення і розвитку капеланства у сфері охорони здоров'я,законодавчі аспекти впровадження капеланства в системі охорони здоров'я України та нормативні засади душпастирської діяльності капеланів у сфері охорони здоров'я.

Велика подяка всім за підтримку та сприяння: КПБА, наміснику архієпископу Агапіту та братії Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, Елеос Україна, МФ "Відродження".

Окрема подяка предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнійшому Епіфанію митрополиту Київському і всієї України за благословення та молитву, ректору КПБА протоієрею Олександру Трофимлюку за надані приміщення для викладів і безпосередню участь, протоієрею Сергію Дмітрієву та Олені Танасійчук за всі добрі ініціативи, ідеї та їх практичну реалізацію, МФ "Відродження", зокрема Ксенії Шаповал, за надані додаткові практичні матеріали для всіх присутніх.

Прес-служба КПБА

Фото: Олександр Була

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України