Розпочато семінар "Вступ до лікарняного капеланства"

9 грудня у залі засідань вченої ради Київської православної богословської академії почав свою роботу 4-ох денний семінар "Вступ до лікарняного капеланства".

В заході взяли участь від вищого духовного закладу проректор з наукової роботи прот. Віталій Клос та доцент кафедри богослів'я, викладач прот. Павло Мельник.

З привітальним словом виступив проректор з наукової роботи прот. Віталій Клос та керівник управління соціального служіння ПЦУ капелан Сергій Дмитрієв.

Керівник заходу, завідувач кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, голова Громадської ради при МОЗ України з питань співпраці з ВРЦІРО, Сергій Убогов розповів про Біблійні та історичні аспекти становлення і розвитку капеланства у сфері охорони здоров'я,законодавчі аспекти впровадження капеланства в системі охорони здоров'я України та нормативні засади душпастирської діяльності капеланів у сфері охорони здоров'я.

Прес-служба КПБА

Фото: Олександр Була