Київська православна богословська академія

Перше засідання Синодального управління духовної освіти і богословської науки ПЦУ

Засідання, яке відбулось за участі всіх ректорів, проректорів або ж представників богословських навчальних закладів вже об'єднаної Церкви, відкрив голова управління, ректор КПБА, проф. прот. Олександр Трофимлюк.

На засіданні було зачитано звіти, показані відео- презентації духовних навчальних закладів, обговорено актуальні питання і проблеми духовних навчальних закладів, прийнято організаційні рішення.

Проректор із виховної роботи КПБА проф. прот. Віталій Клос у своєму слові закцентував увагу не тільки на наукових заходах та доцільності їх планування і узгодженості проведення в тематичному та хронологічному зрізах, але й про перспективи розвитку в Україні медичного капеланства, враховуючи міжнародний досвід.

Варто зазначити, що Елеос-Україна разом з представниками релігійних і громадських організацій, з лікарями та правозахисниками за підтримки МФ «Відродження» підготували навчальний посібник для медичних капеланів для належного надання паліативної допомоги з назвою «Книга життя», який може стати підґрунтям для майбутніх навчальних програм та курсів у вищих духовних школах.

 

Прес-служба КПБА

Фото: священик Іван Сидор

 

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України