Київська православна богословська академія

Ректор Академії взяв участь у засіданні Громадської ради МОН

Громадська рада з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України 18 вересня 2019 року обговорила заходи з протидії булінгу у закладах освіти та забезпечення духовно-морального виховання у системі закладів позашкільної освіти.

З благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія у засіданні взяли участь ректор Київської православної богословської академії, голова Управління духовної освіти і богословської науки Православної Церкви України протоієрей Олександр Трофимлюк та проректор з навчальної роботи Київської православної богословської академії Олександр Мирончук.

Учасників засідання, яке вів заступник голови Громадської ради Юрій Решетніков, привітала заступник Міністра освіти Любомира Мандзій, що поділилась планами міністерства й засвідчила про важливість співпраці з Громадською радою.

Генеральна директорка Директорату інклюзивної та позашкільної освіти Валентина Хіврич поінформувала присутніх про результати опитування учнів з питань цькування, поділилась досвідом співпраці з міжнародними організаціями у напрямках протидії насильству та розказала про плани створення в українському освітньому середовищі виховної екосистеми.

Керівник експертної групи з питань позашкільної освіти Директорату інклюзивної та позашкільної освіти Демедюк Юрій Григорович ознайомив із стратегією міністерства стосовно позашкільної освіти.

Своїми запитаннями присутні намагались з’ясувати бачення Міністерства освіти і науки щодо можливостей здійснювати духовно-моральне виховання в закладах освіти, що формується на цінностях.

Члени Громадської ради та запрошені особи засвідчували свою стурбованість приниженням людської гідності, які існують в освітньому середовищі і вирішили підготувати свої пропозиції щодо співпраці.

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України