Київська православна богословська академія

Перше засідання вченої ради КПБА 2019/2020 навчального року

29 серпня 2019 року відбулося перше засідання вченої ради Київської православної богословської академії 2019/2020 навчального року, яке очолив її ректор протоієрей професор Олександр Трофимлюк.

Після молитви вчена рада приступила до розгляду порядку денного:
• зміни в персональному складі вченої ради;
• кадрові питання;
• затвердження структури КПБА (перелік кафедр із розподілом навчальних дисциплін та викладачів за відповідними кафедрами);
• обрання й призначення керівництва Інституту Церкви й суспільства на базі КПБА;
• затвердження плану роботи вченої ради на перший семестр 2019/2020 навчального року;
• призначення наставників курсів;
• визнання документів про духовну вищу освіту й вчене звання;
• заходи з відзначення 30-ліття з часу відродження КПБА та ін.

У своєму виступі отець ректор торкнувся питань підвищення кваліфікації викладачів КПБА, зокрема оволодіння іноземними мовами, запропонувавши всім присутнім низку доступних кожному курсів, а також наголосив про щомісячні зібрання вченої ради для підвищення ефективності роботи навчального закладу.

Завідувач кафедри церковно-історичних і практичних дисциплін Святослав Михайлович Чокалюк запропонував до затвердження Положення про Інститут Церкви й суспільства на базі КПБА (директором якого його призначила вчена рада).Положення було прийнято одноголосно всіма присутніми.

Про результати вступної кампанії 2019 року доповів учений секретар протоієрей Сергій Колот.

Далі з низкою питань виступив проректор із навчальної роботи Олександр Якович Мирончук, який повідомив про затвердження Положення про організацію освітнього процесу в КПБА, Концепцій освітньої діяльності в КПБА (для кожного рівня освіти), освітньо-професійних та освітньо-наукових програм, схвалення навчального плану КПБА на 2019/2020 навчальний рік (денна й заочна форми навчання, підготовка регентів), про групу забезпечення освітньої діяльності, розподіл навчального навантаження на викладачів у 2019/2020 навчальному році, внесення змін до планування й обліку навантаження науково-педагогічних працівників, оновлення робочих навчальних програм, організацію навчальної роботи з написання курсових, бакалаврських і магістерських робіт, організацію навчальної роботи на заочній формі навчання.

З робочим планом основних наукових заходів на 2019/2020 навчальний рік присутніх ознайомив проректор із наукової роботи протоієрей Віталій Клос.

Про призначення наставників курсів, зміни до Внутрішнього стуту КПБА та інші дисциплінарні питання доповів проректор з виховної роботи прот. Петро Бойко.

Закриваючи засідання вченої ради ректор КПБА протоієрей професор Олександр Трофимлюк побажав науково-педагогічним працівникам КПБА Божого благословення, наснаги, завзятості, наукових і творчих успіхів у новому навчальному році.

Фото: священик Іван Сидор
Прес-служба КПБА

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України