Київська православна богословська академія

Незабутня зустріч студентства зі своїм Предстоятелем

Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 5 квітня 2019 року зустрівся з аспірантами та студентами Київської православної богословської академії.

Блаженніший владика звернувся до учасників навчально-виховного процесу зі словом, в якому пригадав майже десятирічний шлях свого керування академією, який проходив у тісній співпраці з теперішнім ректором протоієреєм Олександром Трофимлюком.

Митрополит Епіфаній розповів про майбутні перспективи розвитку столичного закладу вищої духовної освіти, закликав усіх до наполегливої праці задля досягнення духовних, освітніх і наукових здобутків та побажав усім достойно провести дні посту, щоб гідно зустріти світле Христове Воскресіння.

З оплесками присутні зустріли новину про повністю безкоштовні навчання, проживання й харчування здобувачів освіти в КПБА.

На завершення Предстоятель вручив кожному аспіранту та студенту цінні подарунки – пам’ятні монети, випущені Національним банком України з нагоди отримання томоса про автокефалію Православної Церкви України, та книгу «Аксіос: таїнство людської природи». Кращі ж із кращих отримали окрім того Митрополичі стипендії та подарункове видання – книгу-альбом про Михайлівський Золотоверхий чоловічий монастир.

Натхненні чудовими новинами, гарними подарунками та найголовніше увагою Предстоятеля, викладачі й студенти з новими силами повернулися до праці з розбудови єдиної помісної Української Православної Церкви.

Прес-служба КПБА, фото – Андрій Сидор

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України