Київська православна богословська академія

У Софії Київській відбулася презентація українського перекладу четвертого тому Синаксаря (Житія святих)

 Четвертий том «Житій святих» ієромонаха Макарія з монастиря Симонопетра 10 березня, у передпостову неділю, презентувало видавництво «Дух і Літера» спільно з Відкритим православним університетом та Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

У заході взяли участь: духівник Фонду митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр; ректор Київської Православної Богословської Академії протоієрей Олександр Трофимлюк; проректор із навчальної роботи КПБА О. Я. Мирончук; директор видавництва "Дух і літера" Костянтин Сігов; ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості протоієрей Георгій Коваленко;  перекладач, викладач та богослов протоієрей Богдан Огульчанський, співробітниця видавництва Дарина Морозова.

«Православна Церква, канонізуючи того чи іншого святого, показує певний зразок, як нам потрібно жити, щоб досягнути цієї святості. Тому що насправді святих є неймовірна кількість. Ми маємо лише невеличку частинку, яка міститься в одному з томів «Житій святих»», — зазначив у своєму виступі ректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк.

 

Джерело

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України