Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/kda01/kpba.edu.ua/www/images/stories/PrJ

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/PrJ

Всеукраїнська Рада Церков зустрілася з Президентом Ізраїлю та урядовцями

Під час зустрічей на найвищому рівні в Єрусалимі делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій наголосила на необхідності збереження безвізового режиму між Україною та Ізраїлем.

Визначною подією першого дня візиту української делегації до Святої землі стала зустріч членів ВРЦіРО з Президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліном, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Більш докладно про подальший розвиток паломництва до обох країн та українсько-ізраїльських відносин члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій обговорили з представниками ізраїльського уряду.

Питання міжнаціонального співробітництва та паломництва, враховуючи переваги існуючого безвізового режиму, а також протидія проявам антисемітизму та екологічні виклики стали предметом обговорення з Зеєвом Елькіним, Міністром у справах Єрусалима та національної спадщини, Міністром охорони навколишнього середовища Держави Ізраїль.

Сторони обмінялися заявами про солідарність Ізраїлю з Україною та про підтримку Держави Ізраїль на міжнародному рівні під час зустрічі українських релігійних діячів з високопосадовцями МЗС Ізраїлю. Крім цього, окремо учасники зустрічі обговорили питання забезпечення релігійної свободи для віруючих різних конфесій і представників різних культур.

Практичний характер мала зустріч делегації ВРЦіРО з губернатором Гуш-Еціона Шломо Нееманом та військовим рабином, який поділився ізраїльським досвідом організації військового капеланства в Армії оборони Ізраїлю та пояснив особливості несення військової служби віруючими громадянами.

Делегацію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій представляють глави таких конфесій:

Об’єднання іудейських релігійних організацій України;
Православної Церкви України;
Української Греко-Католицької Церкви;
Української Православної Церкви (в єдності з Московським Патріархатом);
Римсько-Католицької Церкви;
Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів;
Української Церкви християн віри євангельської;
Церкви адвентистів сьомого дня;
Української Вільної Церкви християн євангельської віри;
Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви;
Німецької євангелічно-лютеранської церкви України.

Також до складу делегації ВРЦіРО увійшли керівники Українського Біблійного товариства, Інституту релігійної свободи та Духовного управління мусульман АР Крим.

{gallery}PrJ{/gallery}

Джерело