Київська православна богословська академія

Блаженніший Епіфаній взяв участь у щорічному дипломатичному прийнятті у Маріїнському палаці

16 січня 2019 р. у столичному Маріїнському палаці відбувся щорічний дипломатичний прийом.

На запрошення Президента України Петра Порошенка та пані Марини Порошенко участь у святковому прийнятті взяв Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Епіфаній.

На захід з’їхалися посли іноземних держав, були присутні представники українського уряду, міністри, народні депутати, українська інтелігенція, голови громадських організацій та інші високоповажні гості.

У своєму виступі Глава держави звернувся до всіх представників різних країн із закликом активніше разом боротися за звільнення українських політв‘язнів, заручників та військовополонених. Також Президент привітав усі спільноту з історичною подією в житті кожного українця – з отриманням Томосу про автокефалію Української Православної Церкви. Петро Порошенко подякував кожному, хто долучився до великого державотворчого і об’єднавчого процесу: «Глибоко і щиросердечно вдячний всім залученим у цей непростий процес – від влади церковної, до влади світської. Лише з часом можна буде зрозуміти історичний масштаб цієї події» – сказав Президент.

Джерело

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України