Київська православна богословська академія

Прийом з нагоди державного свята Японії

5 грудня 2018 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Перший проректор Київської православної богословської академії прот. Олександр Трофимлюк і викладач КПБА свящ. Іван Сидор взяли участь в дипломатичному прийнятті посольства Японії з нагоди національного свята – Дня народження імператора.

Протоієрей Олександр Трофимлюк привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні пана Шігекі Сумі з національним святом, передавши найкращі побажання від ректора КПБА митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, а також побажав імператору міцного здоров'я, а японському народові всіляких успіхів на шляху розбудови процвітаючої держави.

Варто зазначити, що згідно Конституції Японії імператор є «символом Держави і єдності народу, здобувши свою позицію з волі народу, якому належить суверенна влада». Саме тому День народження імператора є національним святом і святкується всією японської нацією. Цього року імператор Японії святкуватиме свій 85-й День народження.

Офіційний захід відвідало багато поважних гостей: представники Уряду України, співробітники університетів та дослідницьких закладів, представники громадських організацій, дипломатичних місій та японських компаній, які спілкувались та обмінювались думками щодо подальшого поглиблення дружніх відносин між Україною та Японією.

View the embedded image gallery online at:
https://kpba.edu.ua/news/2702-05-12-2018.html#sigProId13e24183f8

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України