Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63

В Національному авіаційному університеті відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми психосексуального здоров’я молоді»

В роботі круглого столу взяли участь: заступник директора з виховної роботи Гуманітарного інституту НАУ – Жанна Євгеніївна Іванова, науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи – Вікторія Дмитрівна Острова, директор Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи – Віталій Григорович Панок, заступник директора Гуманітарного інституту, доктор філософських наук – Олександр Павлович Полисаєв, головний лікар Київського міського Центру здоров’я, кандидат медичних наук – Отто Олександрович Стойка, методист відділу виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України – Оксана Володимирівна Кузнєцова.

Після за слухання доповідей було розпочато жваву дискусію між студентами та доповідачами.

Хочеться зауважити, що аудиторія уважно поставилася до піднятих проблем, що у свою чергу вселяє надію на те, що молодь бачить перспективу правильного розвитку нашого суспільства.

прот. Костянтин Лозинський

викладач КПБА

Джерело: Прес-центр Київської Патріархії.