Київська православна богословська академія

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63

Восьмий Всеукраїнський з’їзд православної молоді

У відкритті взяли участь: ректор КПБА митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Димитрій (Рудюк), голова Синодального управління УПЦ Київського Патріархату у справах молоді єпископ Полтавський і Кременчуцький Федір (Бубнюк), керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією єпископ Тернопільський і Бучацький Нестор (Писик).

Засідання розпочав єпископ Федір, виголосивши вступну промову. Також до слова були запрошені митрополит Димитрій, єпископ Нестор та почесні гості.

Цього ж дня пройшли круглі столи, на яких обговорювалися проблеми сповідання православного способу життя в сучасній постмодерній молодіжній культурі, говорили про те, що таке "націоналізм" та інше.

Перший день з’їзду завершився спільною молитвою на Всенічній службі у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, яку очолив Високопреосвященніший митрополит Димитрій, у співслужінні преосвященних єпископів Нестора та Федора, архимандрита Агапіта з братією та священиків – делегатів з’їзду.

На другий день, 7 січня, після Божественної Літургії, відбулося урочисте закриття з’їзду та святковий концерт, підготовлений його учасниками та неформальне спілкування.

Інформація: П-ХмЄВ.

molodj1

-

molodj3

-

molodj4

-

molodj6

-

molodj7

-

molodj8

-

molodj9

-

molodj10

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України