Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63

Підсумкове семестрове засідання Вченої Ради КПБА

Зокрема було зазначено, що кілька студентів 1-го і 2-го курсів КПБА несерйозно відносяться до предмету церковного читання, особливо читання церковно-слов’янською мовою. З даної проблеми відбулася жвава дискусія. Зокрема викладачі констатували, що саме курс усієї УПЦ Київського Патріархату на українізацію богослужінь вплинув на викладання церковно-слов’янської мови в духовних навчальних закладах. "Ця мова є нашою, це є наша давня книжна мова і її потрібно ретельно вивчати. Студенти, як майбутні пастирі, повинні вміти читати церковно-слов’янською, як будь-який католицький священик вміє читати по латині", - ствердив владика Димитрій. Також Вчена Рада Академії винесла рішення і рекомендувала до друку дві книги про митрополита УПЦ в США Іоана Теодоровича та збірник документів про репресовану УАПЦ 20-30-х років ХХ ст. Обидві книги підготовлено до друку видавництвом "Архангельський глас".

Прес-служба КПБА

sm3