Київська православна богословська академія

Випуск бакалаврів та магістрів теології в Національному унівенситеті "Острозька Академія"

Голова синодального відділу у справах духовної освіти (Учбового комітету) митрополит Переяслав-Хмельницький Димитрій, ректор Київської Православної Богословської Академії прийняв участь у випуску бакалаврів та магістрів теології Національного Університету "Острозька Академія", який відбувся 23 червня 2009 року.

Урочистості розпочалися Божественної Літургією в університетському храмі святого князя Федора Острозького, яку очолили 10 студентів-випускників, священнослужителів, які звершують свою пастирську працю на парафіях Волинської, Рівненської, Львівсько-Сокальської, Кіцманської єпархій Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Увечері о 18 год. урочистий акт випуску очолив ректор Національного університетету "Острозька Академія", проф. Ігор Пасічник, проректор університету проф. Петро Кралюк, декан гуманітарного факультету університету та настоятель університетського храму священик, проф. Василій Жуковський. Після вручення дипломів з вітальним словом до присутніх звернувся митрополит Димитрій, який передав благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, відзначивши співпрацю УПЦ Київського Патріархату та Національного університету "Острозька Академія" у справі впровадження у загальноосвітній школі курсу "Християнська етика". Також у своєму слові владика Димитрій звернувся до випускників університету, бакалаврів та магістрів теології, переважно священнослужителів, наголосивши на тому, що диплом засвідчує собою не тільки здобуту освіту, але й певною мірою покладає на кожного із вас відповідальність, бо "наше служіння - це є велика відповідальність перед Богом і людьми", - наголосив преосвященний.

Інформація КЄВ