Київська православна богословська академія

Зустріч із послом Греції

27 січня 2020 року відбулося засідання Інституту Церкви та Суспільства. На запрошення директора Інституту був присутній посол Греції Василеос Борновас.

На початку зустрічі директор Інституту Церкви та Суспільства, проф. Святослав Чокалюк розповів про роботу очолюваного закладу, проектами й напрямками діяльності якого, серед іншого, є просвітництво та підвищення професійного рівня священнослужителів.

Святослав Михайлович підкреслив необхідність знання грецької мови та культури студентами вищих духовних навчальних закладів і висловив сподівання на подальшу співпрацю із Грецією.

Пан Василеос Борновас наголосив на ролі Православної Церкви в Україні та світі й нагадав про діяльність Вселенського патріарха Варфоломія. Посол підкреслив велику роль святої гори Афон у розбудові православ’я в Україні й розповів про освітні програми та стипендії для іноземних студентів. Така можливість є і для богословських духовних навчальних закладів та священнослужителів Православної Церкви України.

Сторони обговорили особливості й умови навчання в Греції та вивчення грецької мови в Україні, домовились про проведення спільних наукових заходів.

Фото: Олександр Була