Київська православна богословська академія

Перше засідання новоствореного Інституту Церкви й суспільства та перші результати

 11 вересня 2019 року в Київській православній богословській академії відбулося перше засідання Інституту Церкви й суспільства.

На зустрічі були присутні релігієзнавці, історики, політичні діячі та представники громадського сектору, які виявили бажання долучитися до реалізації завдань новоствореного Інституту.

На першому засіданні представники Інституту спільно визначали засади діяльності опікунсько-наглядової ради та інші питання організаційно-правового характеру.
Особливо активне обговорення відбулося в процесі визначення пріоритетних напрямів діяльності на 2019 рік. Зокрема, було заплановано проведення тренінгів-семінарів для священнослужителів на актуальні та спірні у суспільстві питання.

Учасники також акцентували увагу на потребі створення єдиної мережі братств та місій з метою підвищення ефективності спільної роботи, а також розглянули шляхи організації відповідної мережі завдяки проведенню форумів та зібрань громадських організацій.

Не залишились без уваги питання проведення періодичних регіональних лекцій, а також проблеми соціального захисту кліриків.

Наостанок представники Інституту вирішили загальні організаційно-правові питання, пов'язані з новоствореним Інститутом, а також визначили орієнтовні напрями роботи на найближчий період.

Підготувала: Анна Внукова