Київська православна богословська академія

Протоієрей Петро Бойко  – кандидат богословських наук, доцент, проректор з виховної роботи КПБА, штатний священик академічного храму св. апостола і євангеліста Іоана Богослова м. Києва.

Дата народження: 10 липня 1977 р.
Дата дияконської хіротонії: 23 квітня 2010 р.
Дата священичої хіротонії: 25 травня 2010 р.
День тезоіменитства: 12 липня

Посада

Адміністрація: проректор із виховної роботи
Кафедра церковно-практичних дисциплін:
доцент

Науковий ступінь

Кандидат наук із богослів'я

Вчене звання

Доцент

Освіта

Київська духовна семінарія (1998 р)
Київська духовна академія (2002 р.)

Викладання  

Вступ до літургіки (1 курс); літургіка (1 курс;) літургіка (2 курс); історія церковної музики та православна гімнографія (6 курс); літургіка (на регентському відділенні).

Нагороди

Набедреник, камилавка 2011 р.; наперсний хрест 2012 р.

Бібліографія

Кандидатська дисертація: «Дванадесяті свята Різдво Христове і Богоявлення та їх літургічно-богословське обґрунтування» 2002 р.
   

Публікації

  1. Практичні вказівки для священно та церковнослужителів при звершенні богослужінь 2012р.

Біографія

Священик Петро Бойко народився 1977 року на Тернопільщині в православній сім’ї. Після закінчення загально освітньої школи вступив до Київської духовної семінарії, а згодом, після її закінчення, до Київської духовної академії.

В 2002 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Дванадесяті свята Різдво Христове і Богоявлення та їх літургічно-богословське обґрунтування». В серпні 2002 року призначений викладачем, завідувачем богослужбової практики та регентом академічного хору КДА і Семінарії.

23 квітня 2010 року рукоположений в сан диякона митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Бориспільським Димитрієм (Рудюком), а 25 травня цього ж року, в день П’ятидесятниці, у Свято Володимирському кафедральному соборі м. Києва висвячений в сан священика Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом (Денисенком). 1 червня 2010 року призначений штатним священиком академічного храму св. апостола і євангеліста Іоана Богослова м. Києва.

27 серпня 2010 р. призначений інспектором та завідувачем регентського відділення КПБА.

Одружений, виховує сина.

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України