Протодиякон Юрій Мигаль

MygalПротодиякон Юрій Мигаль  – викладач, секретар кафедри Священного Писання КПБА.

Дата народження – 22 вересня 1987 р.
День тезоіменитства – 6 травня.
Дата дияконської хіротонії – 13 жовтня 2013 р.

Науковий ступінь

кандидат богословських наук.

Посада

Кафедра Священного Писання: викладач кафедри.

Освіта

Київська православна богословська академія: магістр богослів’я (2010 р.); аспірантура Київської православної богословської академії (2013 р.);
Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова: вчитель історії та суспільствознавства (2012 р.).

Викладання

Літургіка (1 курс), церковне читання (1 курс), богослужбова практика (1-6 курси), богослужбово-проповідницька практика (аспірантура).

Нагороди

Подяка за високий рівень професійної підготовки колективу до ІV Міжнародного конкурсу вокальних ансамблів ім. Дмитра Бортнянського.

Бібліографія

Кандидатська дисертація: «Христологія святителя Епіфанія, архієпископа Кіпрського» (2013 р.).

Біографія

Диякон Юрій Ігорович Мигаль народився 22 вересня 1987 року в місті Калуші Івано-Франківської області. Навчався в загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 3, яку закінчив у 2002 році. Відмінно закінчив музичну школу по класу скрипки. Після закінчення 9 класу зарахований до числа студентів Вищого професійного училища № 7 міста Калуша, яке закінчив з відзнакою. У 2005 році після успішного складання вступних іспитів зарахований до числа студентів Київської духовної семінарії (пізніше – Київської православної богословської академії). У 2009 році закінчив 4-ий курс Київської православної богословської академії і отримав диплом бакалавра богослів’я. У 2010 році захистив магістерську роботу і отримав диплом магістра богослів’я. Цього ж року вступив до аспірантури Київської православної богословської академії. За час навчання в академії ніс послух старости хору. У 2012 році закінчив Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Історія» і отримав кваліфікацію вчителя історії і суспільствознавства. У 2013 році закінчив навчання в аспірантурі та успішно захистив дисертацію «Христологія святителя Епіфанія, архієпископа Кіпрського», на здобуття наукового ступеня кандидата богословських наук. Із 2013 року викладає курс основ християнської етики в школі № 17 міста Києва. 13 жовтня 2013 року Святійшим Патріархом Філаретом був рукоположений у сан диякона. Згодом указом Патріарха призначений штатним дияконом академічного храму святого апостола і євангелиста Іоана Богослова та другим регентом хору Київської православної богословської академії.
Із січня по серпень 2014 року працював на посаді інспектора Київської православної богословської академії. Одружений, виховує сина.