Олійников Валерій Андрійович

IMG 7171 Олійников Валерій Андрійович – кандидат наук із богослів'я, кандидат філологічних наук, методист, старший викладач, секретар кафедри церковно-історичних і практичних дисциплін Київської православної богословської академії.

Дата народження – 14 серпня 1989 р.
День тезоіменитства – 20 листопада.

Науковий ступінь

кандидат наук із богослів'я
кандидат філологічних наук

Посада

Навчальний відділ: методист;
кафедра церковно-історичних і практичних дисциплін:
старший викладач, секретар кафедри

Київська православна богословська академія: бакалавр
богослів’я (2010 р.); Київська православна богословська академія: магістр богослів’я (2011 р.); аспірантура Київської православної богословської академії (2014 р.);
Волинський державний університет ім. Лесі Українки: бакалавр (2011 р.);
Волинський державний університет ім. Лесі Українки: магістр (2012 р.);
Національний технічний університет України "Київській політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського": бакалавр (2018)

Викладання

Методика викладання богословських дисциплін (4 курс), педагогіка (4 курс), методологія та організація наукових досліджень (5 курс), педагогіка вищої школи (6 курс).

Бібліографія

Кандидатські дисертації:
 «I – IV хрестові походи як один із чинників занепаду Візантійської імперії» (2014 р.);
«Структура та функції категорії звертання в сучасній українській літературній мові (на матеріалі текстів акафістів)» (2020 р.)

Автор понад 40 статей, 34 з яких опубліковані у фахових виданнях, понад 10 методичних рекомендацій.

Біографія

Олійников Валерій Андрійович народився 14 серпня 1989 року в місті Луцьку Волинської області в сім’ї військовослужбовців. У 1996 – 2006 роках навчався в Луцький спеціалізованій школі № 5 із поглибленим вивченням іноземних мов. У 2006 – 2011 роках навчався на бакалавраті, у 2011 – 2012 – в магістратурі Волинського державного університету імені Лесі Українки в Інституті філології та журналістики (нині – Східноєвропейский національний університет імені Лесі Українки). Продовжує навчання в аспірантурі названого вище університету. У 2006 – 2008 роках навчався на бакалавраті Волинської духовної семінарії. У 2008 – 2010 роках продовжив навчання на бакалавраті, в 2010 – 2011 роках – у магістратурі, в 2011 – 2014 – в аспірантурі Київської православної богословської академії. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію «I – IV хрестові походи як один із чинників занепаду Візантійської імперії», в 2020 - «Структура та функції категорії звертання в сучасній українській літературній мові (на матеріалі текстів акафістів)».
Із 2014 року працює в Київській православній богословській академії методистом, старшим викладачем, секретарем кафедри церковно-історичних і практичних дисциплін.