Персональний склад ученої ради Київської православної богословської академії

1. Протоієрей Олександр Миколайович ТРОФИМЛЮК, доктор наук із богослів’я, професор, ректор КПБА – голова вченої ради.

2. Протоієрей Віталій Володимирович КЛОС, доктор наук із богослів’я, професор, проректор із наукової роботи КПБА.

3. Протоієрей Петро Володимирович БОЙКО, кандидат наук із богослів’я, доцент, проректор із виховної роботи КПБА.

4. Протоієрей Ярослав Романович РОМАНЧУК, кандидат наук із богослів’я, доцент, декан богословського факультету КПБА – заступник голови вченої ради.

5. Протоієрей Сергій Вікторович КОЛОТ, кандидат наук із богослів’я, доцент, учений секретар КПБА – секретар ученої ради.

6. Протоієрей Олег Миколайович МАЛАНЯК, кандидат наук із богослів’я, професор, завідувач кафедри богослів’я КПБА.

7. Протоієрей Леонтій Олексійович НИКИТЕНКО, кандидат наук із богослів’я, доцент, завідувач кафедри Священного Писання КПБА.

8. ЧОКАЛЮК Святослав Михайлович, кандидат наук із богослів’я, професор, завідувач кафедри церковно-практичних дисциплін КПБА.

9. Протоієрей Павло Петрович МЕЛЬНИК, кандидат наук із богослів’я, доцент, директор Наукової бібліотеки КПБА.

10. МОСКАЛЮК Костянтин Олександрович, кандидат наук із богослів’я, доцент, доцент кафедри богослів’я КПБА.

11. БЄЛЯЄВА Лариса Олександрівна, головний бухгалтер КПБА.

12. Священник Андрій Олегович МАЛАНЯК, в. о. голови студентського самоврядування КПБА.