Кафедра церковно-практичних дисциплін

Завідувач кафедри – кандидат наук із богослів'я, професор Чокалюк Святослав Михайлович.

Члени кафедри:

професор протоієрей Олександр ТрофимлюкПрофесор кафедри – доктор наук із богослів'я, професор протоієрей Олександр Трофимлюк.

Професор кафедри – доктор наук із богослів'я, професор протоієрей Віталій Клос

Професор кафедри – доктор церковно-історичних наук, доктор історичних наук, професор протоієрей Юрій Мицик.

Професор кафедри – доктор церковно-історичних наук, доктор історичних наук, професор Преловська Ірина Миколаївна.

Доцент кафедри – кандидат наук із богослів'я, доцент протоієрей Михайло Лесюк.

BakkaДоцент кафедри – кандидат педагогічних наук, доцент Бакка Тамара Володимирівна.

Доцент кафедри – кандидат наук із богослів'я, доцент протоієрей Петро Бойко.

diodoraСтарший викладач – кандидат наук із богослів'я протодиякон Василь Дідора.

Старший викладач Матвієнко Вероніка Василівна.

DSC00048Старший викладач – кандидат наук із богослів'я священник Іван Сидор.

OliynukovСтарший викладач – кандидат наук із богослів'я, кандидат філологічних наук Олійников Валерій Андрійович.

dudchenko s

Викладач – доктор філософії з богослов'я протоієрей Андрій Дудченко.

Verzhukivska

Викладач – Вакулюк-Лукашук Ольга Вікторівна.