протоієрей Леонтій НикитенкоЗавідувач кафедри – кандидат наук із богослів'я, доцент протоієрей Леонтій Никитенко.

Члени кафедри:

romanchukПрофесор кафедри – кандидат наук із богослів'я, доцент протоієрей Ярослав Романчук.

ZvonskaПрофесор кафедри – доктор філологічних наук, професор Звонська Леся Леонідівна.

Boyko AllaПрофесор кафедри – доктор філологічних наук, професор Бойко Алла Анатоліївна

Мирончук Олександр ЯковичПрофесор кафедри – кандидат наук із богослів'я, кандидат філологічних наук, доцент Мирончук Олександр Якович.

sknarДоцент кафедри – кандидат наук із богослів'я, доцент протоієрей Олег Скнарь.

священик Сергій Колот

Доцент кафедри – кандидат наук із богослів'я, доцент протоієрей Сергій Колот.

kozhushnyjДоцент кафедри – кандидат наук із богослів'я, кандидат філологічних наук, доцент протоієрей Олег Кожушний.

tymoschukСтарший викладач кафедри – кандидат наук із богослів'я протоієрей Володимир Тимощук.

Викладач кафедри – кандидат наук із богослів'я протодиякон Юрій Мигаль.Mygal

Викладач Ткачова Віталіна Леонідівна.

drofiakВикладач кафедри – Дрофяк Богдана Іоанівна.

yuhnoВикладач кафедри – Юхно Анна Сергіївна.