Кафедра богослів'я

011Завідувач кафедри – кандидат наук із богослів'я, професор протоієрей Олег Маланяк.

Члени кафедри:

Професор – доктор наук із богослів'я, професор митрополит Київський і всієї України Епіфаній (Думенко).

rektorПрофесор кафедри – доктор наук із богослів'я, професор протоієрей Костянтин Лозинський.

konverskПрофесор кафедри – доктор філософських наук, професор, академікКонверський Анатолій Євгенович.

zinПрофесор кафедри – кандидат богословських наук, професор протоієрей Петро Зинич

ep evstrПрофесор кафедри – кандидат богословських наук, професор архієпископ Євстратій (Зоря).

008Доцент кафедри – кандидат наук із богослів'я, доцент  протоієрей Володимир Сміх.

014Доцент кафедри – кандидат богословських наук, доцент протоієрей Сергій Цьома.

melnykДоцент кафедри – кандидат наук із богослів'я, доцент протоієрей Павло Мельник.

Москалюк К.О.Доцент кафедри – кандидат наук із богослів'я, доцент Москалюк Костянтин Олександрович.

omelianСтарший викладач кафедри – кандидат наук із богослів'я протодиякон Михаїл Омельян.