30 вересня ректор КПБА доцент протоієрей Ярослав Романчук зустрівся з деканом богословського факультету університету Торонто професором Ярославом Скірою. В зустрічі взяли участь проректор з наукової роботи професор протоієрей Віталій Клос і доцент кафедри церковно-практичних дисциплін протоієрей Андрій Дудченко.
Проф. Скіра розповів про діяльність богословського факультету, на якому навчаються представники різних християнських конфесій, в тому числі українці. В ході бесіди обговорили можливості співпраці та академічного обміну.
Від КПБА для бібліотеки університету Торонто передали академічні видання: Труди Київської Духовної Академії, збірники матеріалів конференції “Православ’я в Україні”, а також комплект журналів “Церква і суспільство”.