У День вшанування пам’яті жертв Голодоморів 1932-1933 років, а також масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років Предстоятель Православної церкви України, почесний ректор КПБА, професор кафедри богослів’я Блаженніший Митрополит Епіфаній у співслужінні намісника Золотоверхого монастиря архієпископа Вишгородського Агапіта, єпископа Васильківського Єфрема, братства монастиря, священиків академічного храму св. Іоана Богослова та студентів КПБА звершили заупокійну молитву.
Після панахиди Блаженніший Епіфаній у супроводі духовенства обителі поклав квіти і лампади до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років.
Довідка. Пам’ятний знак жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні розташований на Михайлівській площі в Києві біля муру Михайлівського Золотоверхого монастиря, ліворуч від дзвіниці. Відкритий 12 вересня 1993 року з приводу 60-річчя Голодомору 1932-1933 років – однієї з найбільших глобальних трагедій в історії українського народу. Символізує собою хрест, матір-берегиню, як символ України, з опущеними від розпачу руками і дитиною на грудях. Автори – скульптор Василь Перевальський, архітектор Микола Кислий. Стела з сірого граніту стоїть на невисокому гранітному постаменті. В ній висічений отвір у формі широкого хреста, в якому закріплена стилізована постать Богоматері з чорного металу (бронзи). В центрі Богоматері на просвіт вирізаний силует дитини з широко розведеними руками (за принципом канонічної іконної композиції «Богоматір Одигітрія»). У верхній частині стели на камені викарбувано дати «1932, 1933». До підніжжя пам’ятного знаку насипано землю, привезену з усіх областей України та Автономної Республіки Крим.