18 травня 2017 року в Конгрегаційній залі дослідницької бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянської академії» відбулася презентація двохтомної енциклопедії «Київська духовна академія в іменах: 1819 – 1924».
18 травня 2017 року в Конгрегаційній залі дослідницької бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянської академії» відбулася презентація двохтомної енциклопедії «Київська духовна академія в іменах: 1819 – 1924». Відповідальним редактором видання виступив почесний президент могилянки В. Брюховецький, упорядником і науковим редактором – М. Ткачук. Унікальне видання є своєрідним продовження енциклопедії, що вийшла в світ у 2001 році з назвою «Києво-Могилянська академія в іменах: XVII – XVIII ст.». Як зазначалося на заході справу було реалізовано у співпраці з Міжнародним Благодійним Фондом відродження Києво-Могилянської Академії та Видавничим домом «Києво-Могилянська академія», а також за фінансової підтримки великого числа благодійників, меценатів тощо. Так, впродовж підготовки до друку видання надійшло 1 053 850,40 грн. благодійних коштів від 273 фізичних та юридичних осіб. Імена всіх жертводавців зазначені у другому томі видання.
З благословення ректора Київської православної богословської академії, митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія на презентації з привітанням братній академії, з якою маємо спільні корені, та авторському колективу виступив проректор з наукової роботи КПБА, професор, протоієрей Віталій Клос.
Виступали також почесний та діючий президенти могилянки В’ячеслав Брюховецький і Андрій Мелешевич, декан факультету гуманітарних наук Марина Ткачук, директор Навчально-наукового інституту філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Світлана Кузьміна проректор з наукової роботи Київської духовної академії та семінарії УПЦ Володимир Бурега тощо.
Видавці презентували декілька примірників нового видання для бібліотеки КПБА, а також для Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія тощо.
Енциклопедія містить 648 біографічних статей і 8 додатків, що узагальнюють перший досвід сучасної наукової реконструкції та аналізу діяльності КДА крізь призму вивчення життя і творчості її видатних викладачів та вихованців.
Київська духовна академія (1819–1924) в іменах : енциклопедія : в 2 т. / упоряд. і наук. ред. М. Л. Ткачук; відп. ред. В. С. Брюховецький. – Т. 1. А–К. – К. : Видавничий дім «КМ-Академія», 2015. – 740 с., іл.; Т. 2. Л–Я. – К. : Видавничий дім «КМ-Академія», 2016. – 1004 с., іл.