День тезоіменитства Святійшого Патріарха Філарета

DSC 746614 грудня Православна Церква відзначає день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, який є також і днем тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. За традицією з цієї нагоди до столиці прибули архієреї Української Православної Церкви Київського Патріархату для того, щоб розділити радість свята у спільному богослужінні.

Патріарх Філарет відвідав Чернігівську єпархію

DSC 692310 грудня 2017 р., в 27 неділю після П’ятидесятниці, на запрошення архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав з архіпастирським візитом Чернігівську єпархію. Декілька днів тому, а саме 7 грудня, Православна Церква згадувала пам'ять святої великомучениці Катерини, в честь якої освячений кафедральний собор м. Чернігова.

Введення у храм Пресвятої Богородиці

DSC 66184 грудня 2017 р., у день свята Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив Божественну літургію у Георгіївському соборі Києво-Видубицького Михайлівського монастиря.

Архієрейське богослужіння у неділю 26-ту після Пʼятидесятниці

DSC 62893 грудня 2017 р., в двадцять шосту неділю після дня Святої П’ятидесятниці, Патріарший намісник звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Георгіївському храмі Видубицького монастиря.

Урочистості з нагоди памʼяті преподобного Паїсія Величковського в Полтаві

DSC 585528 листопада 2017 р., в день пам’яті преподобного Паїсія Величковського, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у рідному місті і храмі преподобного – Свято-Успенському кафедральному соборі м. Полтави – звершив Божественну Літургію.