Олег Медведєв прочитав лекцію в КПБА

24 травня 2018р. в Київській православній богословській академії (КПБА) відбувся черговий захід в рамках проекту «Публічний лекторій» - спільної ініціативи КПБА та Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство». Цього разу публічну лекцію прочитав Олег Олександрович Медведєв - відомий український журналіст, політтехнолог, радник Президента України.

Участь у лекції взяли перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, викладачі, аспіранти і студенти КПБА, а також запрошені гості.
Цикл публічних та безкоштовних викладів з гуманітарних наук «Публічний лекторій» є спільним проектом Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство» та Київської православної богословської академії.

Поширити у соцмережах