Напередодні Пасхи Христової відбулися сповідь та причастя студентів КПБА

3–4 квітня 2018 року, з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, студенти та аспіранти академії приступили до таїнств Покаяння та Євхаристії.

У великий вівторок духовенство акадмічного храму святого апостола і євангелиста Івана Богослова провело сповідь вихованців духовної школи. У велику середу, під час Літургії Ранішосвячених Дарів, яку очолив перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк у співслужінні кліриків академічного храму, відбулося причастя.

Після відпусту отець Олександр привітав причасників Святих Христових Тайн, виголосивши проповідь про євангельські події великої середи і значення таїнства Євхаристії.

Прес-служба КПБА

Поширити у соцмережах