Студенти КПБА відвідини ісламський культурний центр

В п’ятницю, 26 травня 2017 р., студенти третього та другого курсів Київської православної богословської академії на чолі з протоієреєм Павлом Мельником відвідали ісламський культурний центр на запрошення голови духовного управління мусульман України Саїда Ісмагілова.

Під час зустрічі у конфенц залі культурного центру студенти за чашкою чаю послухали коротку лекцію про віровчення ісламу, також муфтій Саїд Ісмагілов відповів на всі питання, які виникали в студентів стосовно ісламу в Україні та світі.

Після чаювання для студентів було проведено екскурсію по комплексу ісламського культурного центру, де вони побачили підготовку до своєрідного ісламського посту – рамадан. В кінці зустрічі було зроблено спільне фото.

За матеріалами Іслам в Україні