Друк

Урочистості з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР

DSC 744622 січня 2018 р. на запрошення Президента України Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у державних урочистостях з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР, які проходили в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Друк

Вихованці духовної школи привітали ректора КПБА з Різдвом

DSC 7039У період різдвяних свят студенти Київської православної богословської академії вітали ректора духовної школи митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія з величним святом.

Друк

Різдвяне послання митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія

996

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ

митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія

боголюбивим пастирям, чесному чернецтву

та всім вірним Переяславської єпархії

Української Православної Церкви Київського Патріархату

 

Друк

Підсумкове засідання вченої ради КПБА у 2017 році

DSC 651228 грудня 2017 року відбулося підсумкове засідання вченої ради Київської православної богословської академії за І семестр 2017/2018 навчального року.

Друк

Представники КПБА взяли участь у презентації книг в університеті ім. Т. Шевченка

content 9З благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія секретар кафедри богослів’я та філософії КПБА диякон Михаїл Омельян взяв участь у заході «Біля витоків української адвокатури: адвокати Гетьманщини XVII-XVIII ст.».

Друк

Ой, хто, хто Миколая любить...

DSC 550219 грудня Православна Церква у всій своїй повноті вшановує пам'ять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських Чудотворця. З поміж великих святих угодників Божих святий Миколай чи не найбільш шанований святий у всьому християнському світі.