image00220 червня 2018 року, в Національному університеті ім. Т. Шевченка, відбулась Всеукраїнська наукова конференція «Державний орган у справах релігій в Україні: історія та сучасність», приурочена до 100-річчя діяльності центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику України у сфері релігії.

У Київській православній богословській академії відзначили 25-й випуск

content 1 46Урочистості з нагоди чергового випуску розпочалися 15 червня 2018 року Божественною літургією, яку очолив протоієрей Петро Бойко в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова у співслужінні викладачів КПБА та студентів у священному сані.

У КПБА завершився 2017 / 2018 навчальний рік

DSC 578214 червня 2018 року відбулося підсумкове засідання Вченої ради Київської православної богословської академії. У вступному слові ректор КПБА, Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній окреслив головні віхи навчального року та закликав професорсько-викладацький колектив до подальшої наполегливої праці.

До уваги абітурієнтів КПБА!

images

До уваги абітурієнтів Київської православної богословської академії Української Православної Церкви Київського патріархату!

Національний день молитви за Україну

2 червня 2018 року в Палаці спорту відбулася загальнонаціональна молитва за Україну. Тут зібралися очільники та представники провідних християнських Церков України, священнослужителі та тисячі християн.

Український день на Фанарі

34160277 255754221830417 3265505309216473088 nІніціативна група українських віруючих представляючи інтереси мільйонів українців, що прагнуть до визнання автокефальної Православної Церкви в Україні в період з 26 по 30 травня 2018 року здійснили візит до Стамбулу з метою вручення звернень Його Всесвятості Варфоломію, Архієпископу Константинополя-Нового Риму і Вселенському Патріарху на підтримку надання Томоса про створення Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні.