У суботу першого тижня Великого посту митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію свт. Івана Золотоустого

DSC 453624 лютого 2018 р., у суботу першого тижня Великого посту, ректор Київської православної богословської академії митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Божественну літургію в академічному храмі на честь Св. ап. і єв. Іоана Богослова.

Митрополит Епіфаній звершив Літургію Ранішосвячених Дарів

DSC 413121 лютого 2018 р., у середу першого тижня Великого посту, ректор Київської православної богословської академії митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Літургію Ранішосвячених Дарів в академічному храмі Святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Ректор КПБА звершив Велике повечір’я з читанням другої частини Великого покаянного канону прп. Андрія Критського

DSC 397820 лютого 2018 р., у вівторок ввечері першого тижня Великого посту, ректор Київської православної богословської академії митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Велике повечір’я з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

У КПБА владика-ректор очолив чин прощення

DSC 375118 лютого 2018 р., в прощену неділю, після завершення Вечірні з чином прощення у Видубицькому монастирі митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, ректор Київської православної богословської академії, відвідав щоденну вечірню молитву вихованців духовної школи в академічному храмі Святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Фінал щорічного турніру КПБА з настільного тенісу

2015 лютого 2018 р. у Київській православній богословській академії відбулася фінальна частина щорічного традиційного турніру із настільного тенісу.

У КПБА відбувся круглий стіл «Святитель Петро Могила і його сподвижники»

DSC 805813 лютого 2018 року у малій коференц-залі Київської православної богословської академії, з благословення ректора митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, кафедрою церковно-історичних і практичних дисциплін було проведено круглий стіл «Святитель Петро Могила і його сподвижники».