Рейтингові списки рекомендованих до зарахування - 2017 р.

reytyng 2015КИЇВСЬКА ПРАВОСЛАВНА БОГОСЛОВСЬКА АКАДЕМІЯ

Богословський факультет

Рівень вищої освіти: другий (магістерський)
Спеціальність: 041 – богослів'я
Форма навчання: очна (денна)

У Київській православній богословській академії завершилась вступна кампанія

DSC 709625-26 липня 2017 р. з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія пройшли вступні іспити для абітурієнтів до бакалаврату, магістратури та аспірантури КПБА.

Важливе повідомлення!

vstyp 300x225Шановні абітурієнти - майбутні студенти Київської православної богословської академії!

У зв'язку зі збоями в роботі Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) просимо Вас особисто приїхати до нашої академії та подати всі потрібні документи для вступу.

Розклад проведення вступних іспитів у 2017 році

2017До уваги вступників-абітурієнтів Київської православної богословської академії Української Православної Церкви Київського патріархату!

У КПБА відзначили черговий випуск

content dsc 0152Урочистості з нагоди чергового випуску розпочалися 16 червня 2017 року Божественною літургією, яку очолив перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова у співслужінні викладачів КПБА та студентів у священному сані.

У КПБА підведено підсумки 2016 / 2017 навчального року

DSC 383014 червня 2017 року в конгрегаційній залі відбулося засідання Вченої ради Київської православної богословської академії на якому було підведено підсумки 2016 / 2017 навчального року. Вступним словом засідання відкрив ректор КПБА Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.