Розклад проведення вступних іспитів у 2017 році

2017До уваги вступників-абітурієнтів Київської православної богословської академії Української Православної Церкви Київського патріархату!

У КПБА відзначили черговий випуск

content dsc 0152Урочистості з нагоди чергового випуску розпочалися 16 червня 2017 року Божественною літургією, яку очолив перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова у співслужінні викладачів КПБА та студентів у священному сані.

У КПБА підведено підсумки 2016 / 2017 навчального року

DSC 383014 червня 2017 року в конгрегаційній залі відбулося засідання Вченої ради Київської православної богословської академії на якому було підведено підсумки 2016 / 2017 навчального року. Вступним словом засідання відкрив ректор КПБА Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Патріарший намісник взяв участь у Конгресі Академії політичних наук

DSC 354130 травня 2017 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній взяв участь у Конгресі Академії політичних наук, який проходив у конференц-залі Комітету Верховної Ради України.

УВАГА! Прийом документів для вступу триватиме з 17 червня по 20 липня 2017 р.

umovi 300x214

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Правил прийому до Київської православної богословської академії, укладених на основі Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2017 році , затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2016 року № 1236, прийом документів для участі в конкурсі на вступ триватиме: - на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти: з 17 червня по 20 липня 2017 року; - на другий (магістерський) рівень вищої освіти: з 17 червня по 24 липня 2017 року.

Студенти КПБА відвідини ісламський культурний центр

img 7857Студенти третього та другого курсів Київської православної богословської академії на чолі з протоієреєм Павлом Мельником відвідали ісламський культурний центр