Леся Звонська прочитала в КПБА публічну лекцію на тему: "Рукописи Біблії церковнослов'янською мовою"

IMG 097910 травня 2018 р., з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, в актовій залі столичного закладу вищої духовної освіти відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».

Відбулася публічна лекція Ростислава Павленка

Відбулася публічна лекція Ростислава Павленка26 квітня 2018 року в межах проекту «Публічний лекторій» в Київській православній богословській академії виступив радник Президента України, заступник глави Адміністрації Президента України, український політик, політолог, політтехнолог Ростислав Павленко.

19 квітня публічну лекцію в КПБА прочитав доктор юридичних наук Олексій Кресін

DSC 1532В рамках проекту «Публічний лекторій» у четвер, 19 квітня 2018р., о 19:00, відбувся черговий публічний виклад, присвячений питанням історії державності України.

Микола Рябчук прочитав у КПБА публічну лекцію на тему: «Залежність від шляху і коридор можливостей»

29541012 1630400873733834 7157509911679332315 n22 березня 2018 р., з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, в актовій залі столичного закладу вищої духовної освіти відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».

Анатолій Матвієнко прочитав у КПБА публічну лекцію «Майбутнє Європи з позицій моральних цінностей»

DSC 921915 березня 2018 року року в актовій залі Київської православної богословської академії відбувся черговий захід в рамках проекту «Публічний лекторій» - спільної ініціативи КПБА та Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство».

«Кіборги» зустрілися зі студентами КПБА

DSC 8718

1 березня 2018 р. з благословення митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, ректора Київської православної богословської академії, в стінах духовної школи відбулась зустріч студентів з захисниками Донецького аеропорту, а також з режисером фільму "Кіборги" Ахтемом Сеїтаблаєвим та акторами цієї стрічки.

«Релігійні конфлікти у добу незалежності» – зустріч з Олександром Гудимою

У Київській православній богословській академії відбулася зустріч з Олександром ГудимоюОлександр Васильович Гудима - народний депутат України І скликання, член Вищої церковної ради УПЦ Київського Патріархату, голова Всеукраїнської громадської організації «Українське православне братство святого апостола Андрія Первозваного», почесний громадянин Луцька.

На «Публічному лекторії» КПБА виступив Максим Стріха

l018 лютого 2018 р., з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, в актовій залі столичного закладу вищої духовної освіти відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».