Друк

Урочистості з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР

DSC 744622 січня 2018 р. на запрошення Президента України Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у державних урочистостях з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР, які проходили в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Друк

Архієрейське богослужіння у неділю 33-тю після Пʼятидесятниці, про Закхея

DSC 148621 січня 2018 р., в тридцять третю неділю після дня Святої П’ятидесятниці, про Закхея, Патріарший намісник митрополит Переяславський Епіфаній звершив Божественну Літургію свт.Іоана Золотоустого у Свято-Георгіївському храмі Видубицького монастиря.

Друк

Престольне свято Іоано-Предтечівського храму на Троєщині

DSC 133920 січня Свята Церква згадує пам'ять Собору святого Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана.

З нагоди свята, 20 січня 2018 р., Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав з архіпастирським візитом парафію Св. Іоана Хрестителя в Троєщинському районі м.Києва.

Друк

Святкування Богоявлення Господнього

DSC 117419 січня Православна Церква урочисто відзначає одне із дванадесятих свят – Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Це свято має й інші назви. Святим Богоявленням воно називається через те, що цього дня відкрився людям Бог в усій повноті Пресвятої Тройці: втілений Син Божий хрестився в ріці Йордані, Дух Святий зійшов на Нього у вигляді голубиному, а з Неба було чути голос Бога Отця: "Це Син Мій улюблений, в Якому Моє благовоління". З давніх часів це свято називалося ще днем Просвічення, тому що Бог є Світло на просвітлення впалих людей.

Друк

Недільне богослужіння у храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» м.Києва

content dsc 833014 січня 2018 року, у неділю перед Богоявленням та в день свята Обрізання Господнього, коли Православна Церква вшановує пам'ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської (379 р.) та святителя Петра Могили, митрополита Київського, Галицького і всієї Руси (1647 р.), за традицією Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав з архіпастирським візитом столичний храм ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», що знаходиться на Борщагівці.

Друк

Вихованці духовної школи привітали ректора КПБА з Різдвом

DSC 7039У період різдвяних свят студенти Київської православної богословської академії вітали ректора духовної школи митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія з величним святом.

Друк

Духовенство і віруючі привітали Святійшого Патріарха Філарета з Різдвом Христовим

DSC 06468 січня 2018 р. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив у Володимирському кафедральному соборі святкову Велику вечірню.

Друк

Святійший Патріарх Філарет звершив літургію в Михайлівському монастирі

DSC 04718 січня 2018 року, на другий день Різдва Христового, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет за багатолітньою традицією звершив Божественну літургію в Михайлівському Золотоверхому монастирі столиці.