Друк

У КПБА відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури Шевченківського району м. Києва

IMG 20171116 14392816 листопада 2017 року, у науковій бібліотеці Київської православної богословської академії, відбувся семінар на тему: "Сюжети та образи Священних книг у творах світового мистецтва - духовні підвалини храму душ людських".

Друк

Студенти 1-го курсу КПБА відвідали Верховну Раду України

content 1415 листопада 2017 року з благословення Ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія та стараннями класного керівника, старшого викладача кафедри богослів’я та філософії, кандидата богословських наук диякона Михайла Омельяна студенти 1-го курсу КПБА разом із наставником відвідали Верховну Раду України.

Друк

Перший Форум взаємодії з питань реінтеграції захисників України в мирне суспільство

content dsc 201115 листопада 2017 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав перший Форум взаємодії з питань реінтеграції захисників України в мирне суспільство, який проходив в актовій залі Київської православної богословської академії.
Друк

Митрополит Епіфаній зустрівся з парафіяльною радою Свято-Василівської парафії у м. Ньюкасл, Австралія

content img 248314 листопада 2017 року митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній провів зустріч з парафіяльною радою та звершив заупокійну літію у храмі свт. Василія Великого, що у місті Ньюкасл, Австралія.

Друк

25-річчя Української технологічної академії

00716 листопада 2017 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася міжнародна наукова конференція «Технології забезпечення життєдіяльності людини», присвячена 25-річчю Української технологічної академії.

Друк

Патріарший намісник звершив освячення храму у місті Сідней, Австралія

CUT 036612 листопада 2017 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній у м. Сідней звершив освячення храму на честь св. Сави Калімноса.

Друк

Представники КПБА взяли участь у святкуванні актового дня Дніпровської духовної семінарії

content 209 листопада 2017 року Дніпровська духовна семінарія відзначила Актовий день на честь свого небесного покровителя – преподобного Нестора Літописця.

Друк

Привітали зі славним ювілеєм корифея українського мовознавства

087 листопада 2017 року в Інституті української мови НАН України відбулася урочиста академія на пошану доктора філологічних наук, професора, члена-кореспондента НАН України, завідувача відділу стилістики, культури мови та соціолінгвістики Інституту української мови НАН України Світлани Яківни Єрмоленко.