Молитва за лікарів у Софії Київській

DSC 7311У день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні Патріаршого намісника, митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, архієпископа Вишгородського Агапіта, братії Свято-Михайлівського -Золотоверхого монастиря та столичного духовенства звершив молебень у соборі Святої Софії у Києві.

Архієрейське богослужіння дев’ятої неділі після П’ятидесятниці у Видубицькому монастирі

DSC 69416 серпня 2017 р., у дев’яту неділю після дня Святої П’ятидесятниці, у соборі св. Георгія Переможця Свято-Михайлівського Видубицького монастиря митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній у співслужінні всечесної братії звершив Божественну Літургію.

У Видубицькому монастирі вшанували пам’ять святої рівноапостольної Марії Магдалини (оновлено)

DSC 72003 серпня 2017 р., напередодні дня пам'яті святої Марії Магдалини Патріарший намісник звершив вечірню з читанням акафіста до святої. Його Високопреосвященству співслужила монастирська братія у священному сані.
В сам день свята, 4 серпня 2017 р., урочисте богослужіння очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Архієрейське богослужіння восьмої неділі після П’ятидесятниці у Видубицькому монастирі

IMG 825130 липня 2017 р., у восьму неділю після дня Святої П’ятидесятниці, у соборі св. Георгія Переможця Свято-Михайлівського Видубицького монастиря митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній у співслужінні всечесної братії звершив Божественну Літургію.

Святкові богослужіння та Хресний хід з нагоди свята Хрещення Київської Руси-України

DSC 638528 липня Православна Церква відзначає день пам’яті святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого. Князь Володимир Святославович увійшов у історію нашого народу як князь, який охрестив Україну-Русь і ввів її в християнську цивілізацію. За його труди на благо рідної землі народ ще за життя назвав його Великим, любив його як батька нації, а після смерті вшановує його в лику святих. Діяльність князя і справді була великою. Великою, міцною, єдиною і сильною була при ньому і княжа Україна. Дружби з Володимиром, його допомоги шукали європейські імператори і королі.

Рейтингові списки рекомендованих до зарахування - 2017 р.

reytyng 2015КИЇВСЬКА ПРАВОСЛАВНА БОГОСЛОВСЬКА АКАДЕМІЯ

Богословський факультет

Рівень вищої освіти: другий (магістерський)
Спеціальність: 041 – богослів'я
Форма навчання: очна (денна)

У Київській православній богословській академії завершилась вступна кампанія

DSC 709625-26 липня 2017 р. з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія пройшли вступні іспити для абітурієнтів до бакалаврату, магістратури та аспірантури КПБА.

Відбудеться VII Міжнародна наукова конференція «Православ’я в Україні»

Українська Православна Церква Київського Патріархату
Національна Академія Наук України
Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського