КПБА відвідали учні 91-ї школи м. Києва

25 вересня до Київської православної богословської академії завітали учні Спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 91 з поглибленим вивченням інформатики Шевченківського району м. Києва.
Ректор КПБА взяв участь у дипломатичному прийнятті посольства Вірменії

21 вересня 2017 р. митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета взяв участь в дипломатичному прийнятті посольства Вірменії з нагоди національного свята – Дня незалежності.
Державне визнання документів  про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання

Державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання

Визнанню підлягають документи про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, які видані до 6 вересня 2014 року вищими духовними навчальними закладами, статути (положення) яких зареєстровані в установленому законодавством порядку.

Короткий російсько-український словник церковно-релігійної лексики

slovnykВідчуваючи нагальну потребу вироблення, унормування, уніфікації й утвердження української богословської термінології, пропонуємо Вашій увазі проект двомовного перекладного словника спеціальної (релігійної) лексики – «Короткий російсько-український словник церковно-релігійної лексики».

Не претендуємо на вичерпність, виняткову правильність, достовірність, а закликаємо всіх не байдужих до роздумів, критичного осмислення, зауважень, пропозицій. Ми свідомі того, що це лише початок великої, затребуваної і богоугодної справи. Ваші побажання, пропозиції, рекомендації, зауваження тощо просимо надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.