До уваги абітурієнтів КПБА!

До уваги абітурієнтів Київської православної богословської академії Української Православної Церкви Київського патріархату!

20 червня 2018 року, в Національному університеті ім. Т. Шевченка, відбулась Всеукраїнська наукова конференція «Державний орган у справах релігій в Україні: історія та сучасність», приурочена до 100-річчя діяльності центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику України у сфері релігії.
У Київській православній богословській академії відзначили 25-й випуск

Урочистості з нагоди чергового випуску розпочалися 15 червня 2018 року Божественною літургією, яку очолив протоієрей Петро Бойко в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова у співслужінні викладачів КПБА та студентів у священному сані.

Короткий російсько-український словник церковно-релігійної лексики

slovnykВідчуваючи нагальну потребу вироблення, унормування, уніфікації й утвердження української богословської термінології, пропонуємо Вашій увазі проект двомовного перекладного словника спеціальної (релігійної) лексики – «Короткий російсько-український словник церковно-релігійної лексики».

Не претендуємо на вичерпність, виняткову правильність, достовірність, а закликаємо всіх не байдужих до роздумів, критичного осмислення, зауважень, пропозицій. Ми свідомі того, що це лише початок великої, затребуваної і богоугодної справи. Ваші побажання, пропозиції, рекомендації, зауваження тощо просимо надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поширити у соцмережах