Вихованці духовної школи привітали ректора КПБА з Різдвом

У період різдвяних свят студенти Київської православної богословської академії вітали ректора духовної школи митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія з величним святом.
Різдвяне послання митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім вірним Переяславської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату
Державне визнання документів  про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання

Державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання

Визнанню підлягають документи про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, які видані до 6 вересня 2014 року вищими духовними навчальними закладами, статути (положення) яких зареєстровані в установленому законодавством порядку.

Короткий російсько-український словник церковно-релігійної лексики

slovnykВідчуваючи нагальну потребу вироблення, унормування, уніфікації й утвердження української богословської термінології, пропонуємо Вашій увазі проект двомовного перекладного словника спеціальної (релігійної) лексики – «Короткий російсько-український словник церковно-релігійної лексики».

Не претендуємо на вичерпність, виняткову правильність, достовірність, а закликаємо всіх не байдужих до роздумів, критичного осмислення, зауважень, пропозицій. Ми свідомі того, що це лише початок великої, затребуваної і богоугодної справи. Ваші побажання, пропозиції, рекомендації, зауваження тощо просимо надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.