Протоієрей Павло Мельник

Протоієрей Павло Мельник – кандидат богословських наук,  старший викладач кафедри богослівя КПБА, директор Наукової бібліотеки КПБА; другий священик парафії Святих Жінок Мироносець м. Києва.

Дата народження: 13 червня 1981p.

Дата дияконської хіротонії: 20 листопада 2005 р.

Дата священичої хіротонії: 25 грудня 2005 р.

День тезоіменитства: 12 липня

Посада

Кафедра богослів’я: старший викладач

Директор Наукової бібліотеки КПБА

Науковий ступінь

кандидат богословських наук

Київська Духовна Академія (2006 р.)

Викладання

Моральне богослівя (2 курс), Місіологія (5 курс), Сучасна практика православного пастирства (аспірантура 2 курс), Актуальні питання морального богослівя (аспірантура 2 курс)

Нагороди

Наперсний хрест 2008 р.
ан протоієрея 2012р.

Біографія

Народився 13 червня 1981 року у селі Давидові, Пустомитівського району Львівської області в сімї робітників. У 1998 році закінчив Давидівську СЗШ з відзнакою та вступив до Київської Духовної Семінарії УПЦ КП. По закінченні семінарії у 2002 році – вступив до Київської Духовної Академії. На четвертому курсі  академії рукоположений у сан диякона (20 листопада 2005 р.) та пресвітера (25 грудня 2005 р.) архієпископом Переяслав-Хмельницьким та Білоцерківським Димитрієм (Рудюком).
З 2006 р. з благословення Святійшого Патріарха Філарета  та рішенням Вченої ради КПБА є викладачем Академії та бібліотекарем. Одружений, виховує двох дітей.