Священик Іван Гищук

Священик Іван Гищук – кандидат богословських наук, викладач КПБА, секретар кафедри Біблійних і філологічних дисциплін, інспектор КПБА, секретар Синодального управління у справах молоді УПЦ Київського Патріархату, клірик Свято-Феодосіївського чоловічого монастиря м. Києва.

Дата народження: 18 січня 1989 р.
Дата дияконської хіротонії: 23 березня 2014 р.
Дата священичої хіротонії: 4 вересня 2016 р.
День тезоіменитства: 20 січня.

Посада: інспектор
Кафедра Біблійних і філологічних дисциплін: викладач кафедри, секретар кафедри

Науковий ступінь:Кандидат богословських наук

Освіта:
Київська православна богословська академія (2014)

Бібліографія:
Кандидатська дисертація: «Голгофський хрест. Богословсько-апологетичне осмислення хресної жертви Ісуса Христа»

Біографія:

Священик Іван Гищук, народився 1989 року у селі Хвалибога на Івано-Франківщині.
Після закінчення школи у 2006 році вступив до Київської православної богословської академії.
У 2014 закінчив навчання в аспірантурі КПБА успішно захистивши кандидатську дисертацію.
23 березня 2014 року Святійшим Патріархом Філаретом висвячений у сан диякона, і призначений штатним дияконом Свято-Феодосіївського чоловічого монастиря м. Києва.
З травня 2015 року призначений секретарем Синодального управління у справах молоді УПЦ КП
4 вересня 2016 року Святійшим Патріархом Філаретом висвячений у пресвітерський сан і призначений штатним священиком Свято-Феодосіївського чоловічого монастиря м. Києва.
З 2016 року викладач та інспектор Київської православної богословської академії.
Одружений, виховує двох синів.