Слєпцов Олег Семенович

Слєпцов Олег Семенович - доктор архітектури, професор кафедри церковної-практичних дисциплін.Slep

Дата народження: 18 січня 1958 р.

Посада:

Кафедра церковно-практичних дисциплінпрофесор кафедри

Учене звання

Професор

Науковий ступінь

Доктор архітектури

Київський інженерно-будівельний інститут (1980 р.)

Нагороди

Орден Святого Рівноапостольного князя Влолодимира Великого III ст. УПЦ КП;
Орден Святого Миколая Чудотворця УПЦ КП.

Бібліографія

Слепцов О. Архитектура православного храма: От замысла к воплощению. — К., 2012. — 552 с.
Слєпцов О. Архітектура сучасної школи: Ґімназія новітніх біотехнологій. — К., 2011. — 124 с.
Слєпцов О. Архітектура цивільних будівель: Індустріалізація. — К., 2010. — 248 с.
Гобелени. Художник Олег Слєпцов. Набори листівок (укр., англ.). — К., 2010; 2012.
Олег Слєпцов: Архитектор. Художник. Музыкант. — К., 2008. — 324 с.
Слепцов О. Мелодии души: Песни. Нотный сборник / Авторские иллюстрации Олега Слепцова и Ксюши Слепцовой. — К., 2004. — 224 с.
Архитектурно-конструктивные системы гражданских зданий. В. И. Ежов, О. С. Слепцов, Е. В. Гусева / Под ред. В. И. Ежова. — К., 1998. — 328 с.
Містобудівні комплекси малоповерхових секційних каркасних житлових будинків з підвищеною комфортністю проживання на основі існуючої індустріальної бази. Наукові керівники: Слєпцов О. С., Дубінський Ю. М. — К., 1996. — 66 с.
«Архитектурно-конструктивные системы гражданских зданий» (в соавторстве).
«Градостроительные комплексы малоэтажных секционных каркасных домов с повышенной комфортностью проживания на основе существующей индустриальной базы» (в соавторстве).

Біографія

Олег Семенович Слєпцов народився 18 січня 1958 року в Харкові. У 1980 році закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту. Працював в науковому відділенні Київ ЗНДІЕП. У 1992 році став генеральним директором Науково-проектного архітектурного бюро «ЛІЦЕНЗіАРХ». У 2000 році захистив докторську ступінь по архітектурі, з 2002 року - професор. У 2000 році став лауреатом Державної премії в галузі архітектури, а також академіком Української академії архітектури. З 2008 року - заслужений архітектор України. З 2010 року - завідувач кафедри Основ архітектури і архітектурного проектування в Київському Національному університеті будівництва і архітектури. Кандидат історичних наук з 1998 р. З грудня 1998 р. викладач курсу “Історія Української Православної Церкви” (4 курс КДС і КДА), з 2010 р. викладає у 2, 3, 4 курсах КПБА. Є членом Вченої Ради КПБА, спеціалізованої Вченої Ради КПБА, членом редколегії часопису “Труди Київської Духовної Академії: богословсько-історичний збірник Київської православної богословської академії Української Православної Церкви Київського Патріархату”, автор підручника курсу “Історія Української Православної Церкви”.

Спеціалізується в галузі археографії, джерелознавства, історії Православної Церкви, біографістики. Досліджує широке поле наукових проблем, зокрема архівні джерела з історії Української автокефальної православної церкви 1920-1930-х рр. та репресій проти неї, Православної Церкви в Україні кінця ХІХ - поч. ХХ століття, біографії видатних діячів України, історію Софії Київської.

Має 235 опублікованих праць.