Диякон Юрій Мигаль

MygalДиякон Юрій Мигаль  – викладач кафедри церковно-практичних дисциплін КПБА.

Дата народження – 22 вересня 1987 р.
День тезоіменитства – 6 травня.
Дата дияконської хіротонії – 13 жовтня 2013 р.

Науковий ступінь

кандидат богословських наук.

Посада

Кафедра церковно-практичних
дисциплін: викладач кафедри.

Київська православна богословська академія: магістр
богослів’я (2010 р.); аспірантура Київської православної богословської академії (2013 р.);
Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова: вчитель історії та суспільствознавства (2012 р.).

Викладання

Психологія (2 курс), психологія вищої школи (6 курс).

Нагороди

Подяка за високий рівень професійної підготовки колективу до ІV Міжнародного конкурсу вокальних ансамблів ім. Дмитра Бортнянського.

Бібліографія

Кандидатська дисертація: «Христологія святителя Епіфанія, архієпископа Кіпрського» (2013 р.).

Біографія

Диякон Юрій Ігорович Мигаль народився 22 вересня 1987 року в місті Калуші Івано-Франківської області. Навчався в загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 3, яку закінчив у 2002 році. Відмінно закінчив музичну школу по класу скрипки. Після закінчення 9 класу зарахований до числа студентів Вищого професійного училища № 7 міста Калуша, яке закінчив з відзнакою. У 2005 році після успішного складання вступних іспитів зарахований до числа студентів Київської духовної семінарії (пізніше – Київської православної богословської академії). У 2009 році закінчив 4-ий курс Київської православної богословської академії і отримав диплом бакалавра богослів’я. У 2010 році захистив магістерську роботу і отримав диплом магістра богослів’я. Цього ж року вступив до аспірантури Київської православної богословської академії. За час навчання в академії ніс послух старости хору. У 2012 році закінчив Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Історія» і отримав кваліфікацію вчителя історії і суспільствознавства. У 2013 році закінчив навчання в аспірантурі та успішно захистив дисертацію «Христологія святителя Епіфанія, архієпископа Кіпрського», на здобуття наукового ступеня кандидата богословських наук. Із 2013 року викладає курс основ християнської етики в школі № 17 міста Києва. 13 жовтня 2013 року Святійшим Патріархом Філаретом був рукоположений у сан диякона. Згодом указом Патріарха призначений штатним дияконом академічного храму святого апостола і євангелиста Іоана Богослова та другим регентом хору Київської православної богословської академії.
Із січня по серпень 2014 року працював на посаді інспектора Київської православної богословської академії. Одружений, виховує сина.