Вержиківська Ольга Вікторівна

VerzhukivskaВержиківська Ольга Вікторівна  – викладач кафедри церковно-практичних дисциплін КПБА.

Дата народження – 19 листопада 1975 р.
День тезоіменитства – 24 липня.

Посада

Кафедра церковно-практичних
дисциплін: викладач кафедри.

Черкаський державний університет: вчитель української
мови, літератури та зарубіжної літератури (1998 р.);
Національний університет «Києво-Могилянська академія»: магістр філології (2000 р.);
Інститут глибинної психології: практичний психолог, психоаналітик (з 2011 р.).

Викладання

Психологія (2 курс), психологія вищої школи (6 курс).

Нагороди

удостоєна низки церковних і відомчих нагород.

Бібліографія

Низка статей на різну тематику з психології в газетах та журналах України.

Біографія

Вержиківська Ольга Вікторівна народилася в 1975 році в місті Черкасах у православній родині. 1983 – 1993 роки – навчання в Першій Черкаській гімназії (викладання українською мовою). 1993 – 1998 роки – навчання в Черкаському державному університеті, вчитель української мови, літератури та зарубіжної літератури.
1998 – 2000 роки – магістратура в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», філолог-компаративіст. 2000 – 2011 роки – робота в рекламних агенціях, друкованих виданнях (копірайтинг, керівні посади). З 2011 року – навчання у МІГП та практика психолога (приватна практика та співпраця з організаціями у психологічному
напрямку). Має сертифікат Практичної школи психотерапії кандидата медичних наук, професора психології О. Г. Шевцова за такими напрямками: гештальт-терапія, психодрама, поведінкова терапія, тілесна терапія, когнітивна терапія, екзистенціальна терапія, клієнт-центрована терапія, тренінги та сертифікат учасника воркшопа Директора Grof Transpersonal Training в Україні З. І. Мусатової. Заміжня.